افتخارات

شرکت هورام سازه پارسیان (هورامکو) در راستای سیاستهای استانداردسازی و شناسنامه دار نمودن مجموعه تولیدی-صنعتی خود مطابق با الزامات و قوانین وزارت صنایع و معادن، در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن گردید.

پروانه بهره‌برداری شرکت هورامکو
پروانه بهره‌برداری شرکت هورامکو

 

این شرکت پس از استقرار خطوط جدید و راه اندازی ماشین آلات پیشرفته تولید در و پنجره یو پی وی سی و شیشه دوجداره در محل سایت تولیدی خود (شهر صنعتی کاوه) و همچنین آغاز تولید انبوه بر اساس استانداردهای مورد نظر وزارت صنایع و معادن اقدام به درخواست اخذ پروانه بهره برداری نمود که پس از بازدید کارشناسان و متخصصان وزارتخانه مذکور و انجام بازرسیهای دقیق و فشرده جهت تطابق با الزامات و استانداردهای مورد نظر وزارت صنایع و معادن موفق به اخذ پروانه بهره برداری گردید.

 
 
 
 

لوح تقدیر واحد صنعتی نمونه ۹۱ شرکت هورامکو

لوح تقدیر واحد صنعتی نمونه

این شرکت همچنین در سال ۱۳۹۱ موفق به دریافت لوح تقدیر به عنوان واحد نمونه صنعتی گردید. در متن لوح یاد بود مذکور، رئیس شورای مرکزی شبکه خانه‌های صنعت و معدن ایران، از حسن تدبیر و تلاش موفق مدیریت و کارکنان این واحد در مسیر تولید و دستیابی به اهداف ارزشمند صنعت برای نیل به اقتصاد پویا قدردانی نموده است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

لوح تقدیر واحد صنعتی نمونه ۹۲ شرکت هورامکو

لوح تقدیر واحد صنعتی نمونه

هورام سازه پارسیان برای دومین سال متمادی در سال ۱۳۹۲ نیز به پاس حسن تدبیر و تلاش موفق مدیریت و کارکنان این واحد در مسیر تولید و دستیابی به اهداف ارزشمند صنعت برای نیل به اقتصاد پویا به عنوان واحد نمونه صنعتی معرفی شد.